16:09

Max Factor, CC zielony korektor w kredce


korektor w kredce


Dziś króciutko o zielonym korektorze CC marki Max Factor, który używam już od jakiegoś czasu. Bo przecież żadna z nas nie lubi jak jakąś krostkę czy naczynko widać z "kilometra".


Opis Producenta :
Korektory CC Colour Corrector Stick Max Factor są łatwe w użyciu, a ich wtapiająca się w koloryt skóry formuła jest odpowiedzią na potrzeby wielu kobiet, pragnących zneutralizować niedoskonałości, takie jak cienie pod oczami, czy zaczerwienienia.

Dostępność: Większość dobrych drogerii.
Cena: 53zł ja kupiłam go za 24,99 w promocji.
Kupowałam ten korektor bardzo sceptycznie nie więżąc, że w ogóle spełni moje oczekiwania. A tu takie zaskoczenie. Używam go tylko na zaczerwienieniach po krostkach i  jestem z niego zadowolona, bardzo ładnie kryje pod pudrem praktycznie go nie widać. Korektor jest w postaci kredki i wysuwa się go jak pomadkę jest bardzo wygodny w nakładaniu. Wielkość sztyftu zmniejszyła się po wielu, wielu użyciach minimalnie, więc na pewno służyć mi będzie chyba długo. Jedyny minus to zapach mógłby być przyjemniejszy. No i cena regularna nie zachęca. 
Dostępny jest w trzech kolorach: rozświetlacz, zielony - neutralizuje zaczerwienienia, żółty - kamufluje cienie pod oczami.  

Ja osobiście polecam!!! 
2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Ja używam tylko na jakieś niedoskonałości czy krostki i naprawdę daje radę :)

      Usuń

Dziękuje serdecznie za każdy zostawiony komentarz.

Copyright © 2016 small everyday Joys , Blogger